даю 40 балов срочнооо! Самостійна робота 3. Площа поля 520 га. За добу зібрали урожай з 18% поля. З

якої площі було зібрано врожай? 4. Туристи пройшли 26 км, що становить 65 % шляху. Яка довжина шляху? 5. У бібліотеці 1800 книжок. З них 28 % книжки науково-популярної тематики, 43 % - зарубіжних письменників, а решта --- українських. Скільки книжок українських письменників ? ​пжжжжжжжжжжжжжж

Ответы на вопрос

Отвечает Kostak Marina.

Задача 3.

Дано:                    Решение:

S = 520 га            S(1) = S*v = 520*18% = 520*0,18 = 93,6 га.

v = 0,18S/день        

S(1) - ?                   Ответ: 93,6 га.

Задача 4.

Дано:                    Решение:

S₁ = 26км              S₁ = S*65% = S*0,65 = 26 (км) =>

S₁ = S*65%            => S = S₁/0,65 = 26/0,65 = 40 (км)

S - ?                       Ответ: 40 км.

Задача 5.

Дано:                                                                      Решение:

N(объём ген. совокупности) = 1800 книг         n₃ = N*w₃

w₁ (Науч.поп) = 28%                                              w₃ = 100% - 28% - 43% =

w₂(Ин. писатели) = 43%                                        = 29% = 0,29

n₃(Укр.) - ?                                                      n₃ = 1800 * 0,29 = 522 (книги)

                                                                              Ответ: 522 книги.