У бібліотеці 1800 книжок.З них 28процентів становить науково-популярні книжки,43 проценти -твори

зарубіжних письмеників,а решта-книжки україньських авторів.Скільки книжок укаїнських письмеників було в бібліотеці

Ответы на вопрос

Отвечает Валеев Максим.

Покрокове пояснення:

1.100-(28+43)=100-71=29%-книжки україньських авторів.

2.1800\100=18    -1%

3.18 помножити на 29=522-книжки україньських авторів.

Відповідь:522 книжки українських письмеників було в бібліотеці.