У шкільній бібліотеці 1800 книжок. З них 28 відсотків становлять книжки науково- популярної

тематики, 24 відсотки - книжки з художніми творами, а решту - словники. Скільки в бібліотеці словників??? З повними розв'язками!

Ответы на вопрос

Отвечает Клонина Алёна.

Ответ:

1800=100%

28%-науково популярної тематики=1800:100×28=504(книг)

24%-художні твори=1800:100×24=432(книг)

словники=1800-(504+432)=864(книг), або 48%