Число 5 є розв'язком рівняння. А)50:х=-10 Б)х-16=-21 В)-11•х=-55 Г)28-х=22

_________________________ Потрібна мені ще допомога!

Ответы на вопрос

Отвечает Айдарбек Нұрасыл.

Ответ:

а) -5

б) -5

в) 5

г) 6

Пошаговое объяснение:

а) 50:-5=-10

б) -5(-5)=-21

в) -11•5=-55

г) 28-6=22