Човен Плив 2,3 год за течією річки і 3,2 проти течії річки. Який шлях РАЗОМ подолав човен, якщо

швидкість течії – 2,6 км/год, а власна швидкість човна – 19,7 км/год?​

Ответы на вопрос

Отвечает Вахитов Максим.

Ответ:

106,01 км

Пошаговое объяснение:

По течению скорость 19,7+2,6 = 22,3 км/час

Против течения 19,7 *2,6 = 17,1 км/час

Проплыл по течению 22,3 * 2,3 =51,29 км

против 17,1 *3,2 =  54,72 км

Всего  51,29 +54,72 = 106,01