на склад завезли 7,3 т овочів що на 2,6 т більше ніж за другий день і на 3,8 т менше ніж за третій

день скільки тонна овочів на склад за три дні?

Ответы на вопрос

Отвечает Зарубежная Александра.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

7,3-2,6=4,7т привезли во 2 день

7,3+3,8=11,1т привезли в 3 день

7,3+4,7+11,1=23,1т овощей привезли за три дня