Першого дня на склад завезли 8,3 т овочів, що на 3,6 т більше, ніж за другий день, і менше, ніж за

третій день. Скільки тон овочів завезли на склад за три дні?​

Ответы на вопрос

Отвечает Ниязов Ильхам.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 8,3 - 3,6 = 4,7 (т) - привезли во 2 день

2) 8,3 + 3,6 = 11,9 (т) - привезли в 3 день

3) 8,3 + 4,7 + 11,9 = 24,9 (т) - привезли за три дня

Отвечает Ибрагимова Милана.

Ответ:

8,3+4,7+11,9=24,9т

Пошаговое объяснение:

1 день-8,3т

2 день-на 3,6 меньше ніж за 1

3 день-на 3,6 більше ніж за 1

За 3 дня-?

8,3-3,6=4,7т привезли за 2день

8,3+3,6=11,9т за 3день

8,3+4,7+11,9=24,9т