Перший насос викачує з басейну 4500л води,за 36хв,а інший за 60хв.За скільки хвилин ці насоси

викачують 10000л води,якщо працюватимуть разом.

Ответы на вопрос

Отвечает Франк Олег.

Ответ:

50 хвилин

Пошаговое объяснение:

\frac{4500}{x_{1} } = 36; x_{1} = \frac{4500}{36} \\\frac{4500}{x_{2} } = 60; x_{2} = \frac{4500}{60} \\x_{1} +x_{2} = \frac{4500}{36} + \frac{4500}{60}=200\\\frac{10000}{x_{1}+ x_{2} } = \frac{10000}{200 } = 50