Помогите пожалуйста, буду благодарна. синий зошит 4 класс н. 45 1. За робочий день тесляр

виготовляє 12 рам, а його помічник-7. За скільки днів вони разом виготовляють 95 рам? 2. Перший насос викачує 12 тонн води за 6 год, а другий- за 3 год.Скільки тонн води викачають за 1 год обидва насоси, якщо працюватимуть разом? КТО СДЕЛАЕТ ПОСТАВЛЮ СПАСИБО ИЛИ ЛУЧШИЙ ОТВЕТ

Ответы на вопрос

Отвечает Валинкевич Рома.

1 Ответ: 5 дней

Пошаговое объяснение: спочатку знаходимо скільки за 1 робочий день виготовляють рам тесляр і помічник разом, а потім ділимо кількість потрібних рам, на кількість рам за 1 робочий день и отримуємо відповідь: 5 днів

2 Ответ: 6 тонн

Пошаговое объяснение: спочатку шукаемо скільки кожний насос викачуе води за 1 годину( ділимо кількість викачаної води на час), а потім додаємо результати

Отвечает Фазлыева Анастасия.

Ответ:

5 дней

6 тонн

Пошаговое объяснение:

1) 12+7=19 - вместе за день

2) 95:19 = 5 дней

ответ: за 5 дней

второе:

1) 12:6 = 2 тонны (в час) - первый

2) 12/3 = 4 тонны (час) - второй

3) 2+4 = 6 тонн - вместе за час

ответ: 6 тонн