Перший насос за хвилину викачує 6 Відер води, а другий — 3. Скільки відер води викачають насоси за

5 хвилин, якщо працюватимуть разом?​

Ответы на вопрос

Отвечает Ухта-виктори Ооо.

Ответ:

Відповідь: 45 відер води викачають насоси за п'ять хвилин, якщо працюватимуть разом.

Пошаговое объяснение:

1) 6+3=9(в.)-стільки обидва насоси викачують відер води за хвилину.

2)9×5=45(в.)