Задача Один насос викачує 480 відер води за 8 хвилин, а інший — 35 відер за 5 хвилин Скільки

відер води вони викачують за 10 хвилин, працюючи разом ?

Ответы на вопрос

Отвечает Шидловская Диана.

1 насос - 480 відер/8 хв

2 насос - 25 відер/5хв
Всього - ?відер/10хв

1) 480/8=60 перший насос за хвилину

2) 35/5=7 другий насос за хвилину

3) 60*10=600 перший насос за 10 хвилин

4) 7*10=70 другий насос за 10 хвилин

5) 600+70=670 відер води за 10 хвилин всі насоси

Відповідь: 670 відер