Задачи,Розписать по действиях: 1)Тесляр виготовляє за робочий день 12 рам,а його помічник-7.За

скільки днів вони разом виготовлять 95 рам? 2)12 тонн води перший насос викачує за 6 годин,а другий-за 3 години.Скільки тонн води викачають за 1 годину обидва насоси,якщо працюватимуть разом?

Ответы на вопрос

Отвечает Нығметова Аяулым.

Ответ:

5 дней

6 тонн

Пошаговое объяснение:

1) 12+7=19 - вместе за день

2) 95:19 = 5 дней

_______________

1) 12:6 = 2 тонны/час - первый

2) 12/3 = 4 тонны/час - второй

3) 2+4 = 6 тонн - вместе за час