Рибалка упіймав 52рибини з них 18 карасів , линів на 4 більше ніж карасів,а решта соми.Скільки

сомів упіймав рибалка?

Ответы на вопрос

Отвечает Никитина-Дикова Ольга.

Ответ:

1)18+4=22 упіймав линів

2) 52-(18+22)=52-40=12 упіймав сомів

Відповідь: упіймав 12 сомів

Пошаговое объяснение:

Отвечает Фазлыева Анастасия.

Ответ:

30 сомів упіймав рибалка