Тарас упіймав 8 карасів. Сергій упіймав у 2 рази більше карасів та ще 4 окунів. Остап упіймав у 2

рази менше карасів, ніж Тарас та 6 окунів. Скільки рибин упіймали троє хлопців.

Ответы на вопрос

Отвечает Белов Михаил.
Русский язык (Російська мова):

1) 8*2=16 карасей – поймал Сергей.
2) 8:2=4 карася – поймал Остап.
3) 8+16+4+4+6=38 рыб – поймали мальчики.

Ответ: 38 рыб.

Украинский язык(Українська мова):

1) 8 * 2 = 16 карасів - зловив Сергій.
2) 8: 2 = 4 карася - зловив Остап.
3) 8 + 16 + 4 + 4 + 6 = 38 риб - зловили хлопчики.

Ответ: 38 риб