Допоможіть зробити задачу на сьогодні "Рибалка впіймав 9 щук, окунів у 8 разів більше, ніж щук, а

карасів на 8 менше, ніж щук і окунів разом. Скільки карасів упіймав рибалка?"

Ответы на вопрос

Отвечает Колюшкин Павел.

1)9+8=17(р)окунів
2)9+17=26(р)окунів і щук разом
3)26-8=18(р)карасів