1.Мені треба 5 млн монет, я маю 38700 монет,мій заробіток 5монет/сек, питання скільки я зароблю

монет за 7 днів. Мені треба 5 млн монет, я маю 38700 монет,мій заробіток 10монет/сек, питання скільки я зароблю монет за 7 днів.

Ответы на вопрос

Отвечает Вельсовский Михаил.

Ответ:

24 год = 86400сек

1) 86400 ×5 = 432000 (монет) заробили за 1 день;

2) 7×43200 = 3024000(монет) заробили за 7 днів:

Відповідь : 3024000 монет заробили за 7 днів

1) 86400×10=864000 (монет) заробили за 1 день;

2)7×864000= 6048 000 (монет) заробили за 7 днів

Відповідь: 6048 000 монет заробили за 7 днів

Пошаговое объяснение:

В 1 дні 24години ; 1 год =60м; 1 м = 60сек.

знаходимо скільки сек в 1 год - 60×60=3 600, тепер знаходими скільки в 24 год секунд 24 ×3600= 86400 сек в одній добі

питання скільки ж монет я зароблю за 7 днів ?

тут можна зробити двома способами

1 - спочатку дізнатися скільком сек = 7 днів (7×86400=604800) а потім скільки заробили (604800×5=3024000монет отримали за 7 днів)

2- спочатку дізнатися скільки монет заробили за 1 день (86 400×5= 432000) а потім скільки за 7 днів (432000 ×7=3024000)

аналогічно розв'язується і друга задача