Ширина прямокутника на 48% менша за довжину, а його периметр дорівнює 7,6 см. Чому дорівнює площа

цього прямокутника? TT о 6:​

Ответы на вопрос

Отвечает Типухин Дмитрий.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

48% = 48 : 1 00 = 0,48

Ширина = х см

Длина = х + 0,48х = 1,48х см

2 * (х + 1,48х) = 7,6

2 * 2,48 = 7,6

4,96х = 7,6

х = 7,6 : 4,96

х = 7. 6/10 : 4. 96/1 00

х = 76/10 : 496/1 00

х = 76/10 * 1 00/496

х = 19/1 * 10/124

х = 190/124

х = 95/62

х = 1. 33/62

Ширина = (х) = 1. 33/62 см

Длина = (1,48х) = 1,48 * 1. 33/62 =

148/1 00 * 95/62 = 37/25 * 95/62 =

37/5 * 19/62 = 703/310 = 2. 83/310 см

S = 1. 33/62 * 2. 83/310 = 95/62 * 703/310 = 13357/3844 = 3. 1825/3844 см²