2. Розв'яжи задачу. На консервний завод привезли 45т ягід. Першого дня завод переро- 5 бив 3 усіх

ягід, другого всіх ягід, а третього 18 5 тонн ягід завод переробив третього дня? решту. Скільки

Ответы на вопрос

Отвечает Сидоренко Яна.

Відповідь:5 цілих 1/2



Покрокове пояснення:1)45•5/18=12 цілих 1/2(т.)-1 дня


2)45•3/5=27(т.)-2 дня


3)27+12 цілих 1/2=39 цілих 1/2(т.)


4)45-39 цілих 1/2=5 цілих 1/2.


Скажу тобі так у мене на завтра в дз ця ж задача так розв'язував звірявся з відповіддю в кінці зошита все правильно!