Дано дві сторони трикутника й кут між ними. Знайди два інших кути та третю сторону трикутника,

якщо: a) а = 6,3 см, b = 6,3 см, кут С =54°​

Ответы на вопрос

Отвечает Юдина Мария.

Відповідь:

Для знаходження двох інших кутів та третьої сторони трикутника можна скористатися тригонометричними співвідношеннями.

1. Знаходження третього кута:

Всі кути в трикутнику разом дорівнюють 180°. Тому, щоб знайти третій кут, можна відняти суму двох відомих кутів від 180°:

Кут А + Кут В + Кут С = 180°

Кут А + 54° + Кут В = 180°

Кут А + Кут В = 180° - 54°

Кут А + Кут В = 126°

2. Знаходження другого кута:

Тепер ми знаємо, що сума кутів А та В дорівнює 126°. Оскільки вони рівні, то обидва ці кути поділять 126° пополам:

Кут А = 126° / 2 = 63°

Кут В = 126° / 2 = 63°

3. Знаходження третьої сторони трикутника:

Зараз у нас є значення кутів і двох сторін трикутника. Для знаходження третьої сторони можемо використати закон синусів:

(сінус кута А) / a = (сінус кута В) / b

де a і b - відомі сторони, кути А і В - відомі кути.

(сінус 63°) / 6.3 см = (сінус 63°) / 6.3 см

Тепер ми можемо розрахувати сінус 63° і знайти третю сторону:

(сінус 63°) / 6.3 см = (0.891) / 6.3 см ≈ 0.1417

Тепер поділимо сінус 63° на 0.1417, щоб знайти довжину третьої сторони:

Довжина третьої сторони ≈ 6.3 см / 0.1417 ≈ 44.45 см

Отже, третя сторона трикутника дорівнює приблизно 44.45 см.

Покрокове пояснення:


згенеровано чатом GPT 3.5