Знайди швидкість руху човна за течією ріки, якщо його власна швидкість 18 4/35 км/год, а швидкість

руху човна проти тічії ріки ---- 13 5/42 км/год​

Ответы на вопрос

Отвечает Елсукова Есения.

18 4/35 км/ч - собственная скорость лодки

13 5/42 км/ч - скорость лодки против течения реки

Скорость лодки по течению - ?

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

1) 18 4/35 - 13 5/42 = 18 24/210 - 13 25/210 = 17 234/210 - 13 25/210 = 4 209/210 км/ч - скорость течения реки;

2) 18 4/35 + 4 209/210 = 18 24/210 + 4 209/210 = 22 233/210 = 23 23/210 км/ч - скорость лодки по течению реки.

Ответ: 23 целых 23/210 км/ч.