периметр трикутника дорівнює 50 см, знайти довжини його сторін, якщо одна з них довша від другоїна

8 см і коротша від третьої на 5 см СРОЧНООООООООО

Ответы на вопрос

Отвечает Костырин Андрей.

Ответ:

Наприклад 1 сторона= х

тоді друга =х+8

а 3=х-5

то складаємо рівняння

х+х+8+х-5=50

3х=50-8+5

3х=47

х=15,6

1 сторона=15,6

2 сторона=23,6

3 сторона=10,6