1. Позначте тип реакції: СН2 = CH2 +H2 -СН3-СН3 А, обміну; Б. приєднання; В. заміщення; Г. розкладу


Ответы на вопрос

Отвечает Болейко Ярослав.

СН2 = CH2 +H2 = СН3-СН3     Б. приєднання