O 35:14 питання. 21 За перший день туристи пройшли 6,34 км, що на 2,84 км менше, ніж за другий

день. Після двох днів походу їм залишилося пройти ще 14,32 км. Скільки кілометрів становив туристичний маршрут? Введіть відповідь Введіть відповідь... ЗБЕРЕГТИ І ПЕРЕЙТИ ДАЛІ​

Ответы на вопрос

Отвечает Бухарова Вика.

Ответ:

Пошаговое объяснение:


Отвечает Демедюк Андрей.

Ответ:  29.84 км

Пошаговое объяснение:

1 день - 6.34 км - это на 2.84 км м.

2

осталось пройти 14.32

Каков маршрут?

во второй день прошли 6.34+2.84=9.18/км/

за два дня прошли  6.34 +9.18=15.52/км/, тогда весь маршрут составил 15.52+14.32=29.84/км/