Знайди значення виразу 350 – 250 : 50 • с , якщо с = 10, 30, 40, 60


Ответы на вопрос

Отвечает Алёшин Сережа.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

350 – 250 : 50 * с =350 - 5с

350 - 5 * 10 = 350 - 50 = 300

350 - 5 * 30 = 350 - 150 = 200

350 - 5 * 40 = 350 - 200 = 150

350 - 5 * 60 = 350 - 300 =  50