Легені впродовж доби виділяють 350 см³ води (у вигляді водяної пари), а потові залози - у 2 рази

більше, ніж легені, й у 4,6 разів менше, ніж нирки. Обчисліть, скільки води виділяють потові залози та нирки за добу.​

Ответы на вопрос

Отвечает Скипальская Виктория.

ДАЙ КОРОНУ ПЖ!!!!!

Решение:

Оскільки потові залози виділяють в 2 рази більше води ніж легені то вони виділяють:

350*2=700 см³

І оскільки вони виділяють води в 4.6 разів менше ніж нирки то нирки виділяють:

700*4.6=3220 см³

Тоді разом нирки і потові залози виділяють:

3220+700=3920 см³

Відповідь:

3920 см³