Маринка за 4 дні прочитала 69 сторінок книжки, а Оленка за 7 днів — 133 сторінки, Хто з дівчаток за

день прочитав більше сторінок і на скільки?

Ответы на вопрос

Отвечает Перепелица Анастасия.

Ответ:

більше сторінок прочитала Оленка;на 1,75

Пошаговое объяснение:

69÷4=17,25-прочитала Маринка

133÷7=19-прочитала Оленка

19-17,25=1,75