Велосипедист був у дорозі 10 годин. 4 години він їхав зі швидкістю 12 км/год. А решту дороги зі

швидкістю 18 км/год. Яку відстань проїхав велосипедист за 10 год?

Ответы на вопрос

Отвечает Богомолов Ярослав.

156км

Покрокове пояснення:

1)4*12=48

2)10-4=6(час який він був ще в дорозі)
3)6*18=108

4)108+48=156