Розкрийте дужки і знайдіть значення виразу: а) -(-8,5- 3 3/20+ 6 4/15)-1/3=


Ответы на вопрос

Отвечает Андрусенко Назар.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

=(8,5+3 3/20-6 4/15)-1/3=5 11/60

8,5+3 3/20=8 1/2+3 3/20=8 10/20+3 3/20=11 13/20

11 13/20-6 4/15=11 39/60-6 8/60=5 31/60

5 31/60-1/3=5 31/60-20/60=5 11/60