До двох овочевих кіосків привезли 120 кг помідорів. До першого кіоску привезли 25 однакових ящиків

помідорів, а до другого — 15 таких ящиків. Скільки кілограмів помідорів в одному ящику?​

Ответы на вопрос

Отвечает Пигасев Даниил.

Ответ:

1)25+15=40(ящ)-у 120 кг помідорів

2)120:40=3(кг)-у одному ящику.