До кіоску привезли 5 ящиків із виноградом і 7 ящиків із персиками. Винограду в кожному ящику було

12 кг , а персиків - на 4 кг менше. Скільки кілограмів фруктів привезли до кіоску.

Ответы на вопрос

Отвечает Соколов Михаил.
5×12=60кг винограду
12-4=8кг у кожному ящику персиків, тоді 7×8=56кг персиків
60+56=116кг фруктів привезли до магазину