першого дня Катер проплив 3 години за течією річки та дві години проти течії подолав 112 км.

Другого дня він проплив 4 години за течією і одну годину проти течії подолавши 126 км знайти швидкість течії ріки​

Ответы на вопрос

Отвечает Кресов Данил.

Ответ:

7 км/ч

Пошаговое объяснение:

Скорость катера по течению = х км/ч

Скорость катера против течения = у км/ч

3х + 2у = 112

4х + у = 126 | * -2

3х + 2у = 112

-8х - 2у = -252

-5х = -140

3х + 2у = 112

1)

-5х = -140

х = -140 : -5

х = 28

2)

3х + 2у = 112

3*28 + 2у = 112

84 + 2у = 112

2у = 112 - 84

2у = 28

у = 28 : 2

у = 14

Скорость катера по течению = (х) = 28 км/ч

Скорость катера против течения = (у) = 14 км/ч

(28 - 14) : 2 = 14 : 2 = 7 км/ч - скорость течения реки