Зі свіжих вишень одержали 26 % сушених. Скільки взяли свіжих вишень, якщо одержали 62,5 кг сушених?​


Ответы на вопрос

Отвечает Мутовкин Миша.

Ответ: 240\dfrac{5}{13}  кг.

Пошаговое объяснение:

62,5 кг - 26%

х кг - 100%

Найдем сколько кг взяли свежих вишен, чтобы получить 62,5 кг  сушеных:

\dfrac{62,5}{ 26}=\dfrac{x}{100}\\\\x=\dfrac{62,5 \cdot 100}{26} =\dfrac{6250}{26} =240\dfrac{5}{13}

Отвечает Барчук Валерия.

Ответ:

240 1/26 кг

Пошаговое объяснение:

Треба розуміти, що 26% означає, що якщо взяли 100 кг свіжих вишень, то одержали 26 кг сухих. Отже маємо пропорцію:

100 кг свіжих --------- 26 кг сухих

х     кг свіжих --------- 62,5 кг сухих

х=100*62,5:26=6250:26=24 5/13 (кг)