Із 140 кг свіжих вишень отримали 21 кг сушених, скільки кілограм сушених отримають із 160 кг

свіжих, скільки кг свіжих вишень потрібно , щоб отримати 31,5 кг сушених

Ответы на вопрос

Отвечает Даниленко Юля.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

140 кг свіжих = 21 кг сушених

160 кг свіжих = х кг сушених

Пропорція:

\frac{140}{160}=\frac{21}{x}

x=\frac{160*21}{140} =24 кг

140 кг свіжих = 21 кг сушених

х кг свіжих = 31,5 кг сушених

Пропорція:

\frac{140}{x}=\frac{21}{31.5}

x=\frac{140*31.5}{21} =210 кг