Маса сушених яблук становитьт 17% маси свіжих яблук. Скільки треба взяти свіжих яблук, щоб

отримати 4,93 т сушених? Скільки сушених яблук вийде з 5,1 т свіжих яблук? Із т свіжих яблук отримали 4,93 т сушених. Із 5,1 т свіжих яблук отримали т сушених.

Ответы на вопрос

Отвечает Бойкова Екатерина.

Ответ:

1) 4.93т/17=0.29

0.29*100=29т

2)5,1т/100=0.051

0.051*17=0,867т