Розв'яжи задачу. з двох селищ, відстань між якими 12 км, одночасно в протилежних напрям- ках

вирушили два мотоциклісти. Швидкість першого 45 км/год, а другого 49 км/год. Яка відстань буде між ними через одну годину? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Ощепков Никита.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

45 * 1= 45 км подолає відстань перший мотоцикліст

49 * 1= 49 км подолає відстань другий мотоцикліст

45+49 + 12= 106 км відстань буде між ними через одну годину