У художньому гуртку всього 15 кг 500 г матеріалів- глини, пластиліну,кінетичного піску. как маса

кожного матеріалу, якщо глини та піску разом 12 кг 700 г, а піску та пластиліну- 8 кг 400 г?​

Ответы на вопрос

Отвечает Аникеева Дарья.

Ответ: пластиліну 2 кг 800г, піску 5кг 600 г, глини 7 кг 100 г

Пошаговое объяснение: переведемо масу в грами:

15500-12700=2800 г пластиліну

8400-2800=5600 г піску

12700-5600=7100 г глини

2800+5600+7100=15500 г всього

Отвечает Грендей Влада.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

15500г-12700г=2800г пластилину

8400-2800=5600г песку

12700-5600=7100г глины