На уроці трудового навчання діти виготовили 24 вироби з глини,а із пдастиліну-в 4 рази менше.

Скільки всього виробів з глини і пластиліну діти виготовили на уроці?

Ответы на вопрос

Отвечает Тимошенко Аліна.

Ответ:

30

Пошаговое объяснение:

З глини виготовлено: 24 вироби

З пластиліну: 24 / 4 = 6 виробів

Всього виготовили: 24 + 6 = 30 виробів

Отвечает Королёва Даша.

Ответ:

1)24:4=6(поделок) - дети изготовили из пластилина.

2)24+6=30(поделок) - всего изготовили дети