в одній печі глиняні вироби випалювали протягом 27 днів а в другій протягом 39 днів.у першій печі

випалили на 1224 вироби менше ніж у другій скільки всього виробів випалили у кожній печі, якщо місткість печі під час випалювання однакові?

Ответы на вопрос

Отвечает Муслов Ярослав.

39-27=12 дней вторая печь работала больше, чем первая

1224:12=102 изделия выжигали за один день в одной печи

39*102=3978 изделия выжгли во второй печи

27*102=2754 изделия выжгли в первой печи