9 Тіло рухається за законом s=- t+1 (відстань вимірюється в м). Знайдіть швидкість тіла в момент

часу = 2 с. (вiдповiдь запишіть тільки число в десятковій формі запису)​

Ответы на вопрос

Отвечает Абельташева Елизавета.

Пошаговое объяснение:

Для знаходження швидкості тіла необхідно обчислити похідну від закону руху по часу:

v = ds/dt

s = -t + 1

ds/dt = -1

Отже, швидкість тіла в момент часу t=2 с буде:

v = ds/dt = -1 м/c