СРОЧНО (25 балов) Тіло рухається прямолінійно за законом S(t) = t^2-6t (t- вимірюється в секундах,

s - у метрах) . Знайдіть швидкість тіла в момент часу t = 5с.

Ответы на вопрос

Отвечает Савин Макс.

Ответ:

v=2t-6, v(5)=2*5-6=4м/с