Тіло рухається прямолінійно за законом s(t) = t⁴-2t³+5t (s вимірюється в метрах, t в секундах).

Знайти швидкість тіла в момент часу t₀=1 сек. УМОЛЯЮ ПОМОГИТЕ!!

Ответы на вопрос

Отвечает Кряквина Валерия.

v=(t⁴-2t³+5t)'=4t³-6t²+5

v(1)=4-6+5=3/м/с/