Знайдіть усі натуральні значення х, при яких правильна нерiвнiсть: 2. 3/4<х/4<3.3/4​


Ответы на вопрос

Отвечает Хабибуллин Данияр.

Ответ: Отже, натуральні значення х, які задовольняють нерівність, є 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11.

Пошаговое объяснение:

Розкриваємо нерівність:

\frac{2}{3/4} < \frac{x}{4} < \frac{3}{1}

3/4

2

<

4

x

<

1

3

\frac{8}{3} < \frac{x}{4} < 3

3

8

<

4

x

<3

Множимо нерівність на 4:

\frac{32}{3} < x < 12

3

32

<x<12

Таким чином, усі натуральні значення х, які задовольняють цю нерівність, є цілими числами від 11 до 3 включно, тобто:

3 \leq x \leq 11

3≤x≤11