Радіус кулі 2 см, то радіус сфери СРОЧНО


Ответы на вопрос

Отвечает Паркина Ульяна.

Ответ:Довжина великого кола кулі - це довжина кола її великого круга. Вона дорівнює : число "пі" (прибл. 3,14) помножити на 2 і помножити на радіус   ( 2 см) - це така формула - " це дорівнює два пі ер". Отож С = 2*3,14*2 = 12,56(см)

 

Пошаговое объяснение: