1(6б) Знайти значення виразу (1207 ∙ 906 – 51943 : 127) ∙ 12 – 2356. 2(4б) Спростити вираз і

обчислити його значення 48х – 34х + 20х – 18, якщо х = 9.

Ответы на вопрос

Отвечает Костюченко Максим.

Пошаговое объяснение:

1. (1207×906-51943÷127)×12-2356=13116440

1)1207×906=1093542

2)51943÷127=409

3)1093542-409=1093133

4)1093133×12=13118796

5)13118796-2356=13116440

2. 48х-34х+20х-18=34х-18

х=9 34×9-18=306-18=288