Запиши звичайним дробом : 5% 4 ⅙% 13 ⅓% 44 4/9% Пожалуйста быстрей !!!


Ответы на вопрос

Отвечает Потапенко Ярик.
Звичайні дроби для наданих відсотків:

5% = 5/100 = 1/20
4 ⅙% = 4 + 1/6 = 24/6 + 1/6 = 25/6
13 ⅓% = 13 + 1/3 = 39/3 + 1/3 = 40/3
44 4/9% = 44 + 4/9 = 396/9 + 4/9 = 400/9

Отже:
5% = 1/20
4 ⅙% = 25/6
13 ⅓% = 40/3
44 4/9% = 400/9