скутер що рухається 40 км в годину долає деяку відстань за 5 годин за скільки годин він подолає

таку саму відстань якщо збільшить швидкість 10 км год​

Ответы на вопрос

Отвечает Сердюк Іра.

Пошаговое объяснение:

V1 = 40 км/год. V2 = 40 + 10км/год

t1 = 5 год. t2 -?

Шукаємо відстань

S = 5*40 = 200 км

Шукаємо другу швидкість

V2 = 40 + 10 = 50 км/год

Шукаємо час за швидкістю та відстанню

t2 = S/V2;

t2 = 200/50 = 4 години

Відповідь: 4 години