За перший місяць відремонтували 13/20 всієї дороги, за другий –3/5 остачі, а затретій – решту 28

км. Скільки кілометрів дороги треба було відремонтувати?

Ответы на вопрос

Отвечает Имашева Ася.

Пошаговое объяснение:

Пусть х км вся дорога

13/20 х км отремонтировали в 1 месяц

(х-13/20 х) ×3/5 км отремонтировали во 2 месяц

28 км в 3 месяц

13/20 х+(х-13/20 х)×3/5+28=х

13/20 х+21/100 х+28=х

65х+21х+2800=100х

86х-100х= - 2800

-14х= - 2800

Х=200 км вся дорога