Користуючись основною властивосьтю дробу знайдіть значення a при якому є правильна рівність

a/70=7/5 ​

Ответы на вопрос

Отвечает Малыгин Дмитрий.

а/70=7/5

общий знаменатель у 5 и 70=>70

(а/70)×1=(7/5)×14

а/70=98/70

а=98