Користуючись основною властивістью дробу , знайдіть значення а , при якому дана рівність є

правильною : 1) a/8=15/402) 9/a=36523) 1/8=5/a4) 21/98=a/14

Ответы на вопрос

Отвечает Ивашкина Яна.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) a/8=15/40

40a=8·15                                              |(8·5)

a=3

2)9/a=36/52

9·52=36a                                             |(9·4)

a=13

3) 1/8=5/a

1a=5·8

a=40

4) 21/98=a/14

21·14=98a                                               |(14·7)

a=3