Відстань між центрами двох однорідних куль 3 м. Кулі притягуються одна до одної із силою 0,25 нН.

Маса однієї з куль 120 кг. Якою є маса другої кулі

Ответы на вопрос

Отвечает Убыкин Дима.

Ответ:m2 = 0,2 кг

Пошаговое объяснение:

F = G*(m1*m2/R²).

m2 = FR²/G*m1;

G = 6,67*10^-11.

m2 = 3,34*10^-10*2²/6,67*10^-11*100 = 13,36*10^-10/667*10^-11 = 0,02*10 = 0,2 кг.